Чи можна зробити довіронось на авто як що власник закордоном.по я потрапив в ДТП в авто не на мені і мені
Чи можна зробити довіронось на авто як що власник закордоном.по я потрапив в ДТП в авто не на мені і мені потрібно зробити довіронось на авто щоб написати заяву на виплату коштів страхових компанії по вони можуть виплатить гроші тількі власнику авто
, Ярослав Петрович, г. Москва
Елена Бословякова
владелец в любой стране идет в консульство рф, оформляет доверенность и высылает вам почтой.