Доброго дня Пдскажть будь ласка чи мали право працвники полц
Доброго дня! Підскажіть будь ласка чи мали право працівники поліції та військовий без мого дозволу під час введеного військового стану зухвало,нагло на приватизованій території мого помешкання ломати ручку калітки, ручку та ніжку воріт ,а далі зайшовши почав ломати ручку дверей помешкання,але в нього це не вийшло то він вирішив стукати по вікнах. Я ж повістки не отримував , добровільної згоди на проникнення не давав, ухвали слідчого судді не було, моїй сім'ї нічого не загрожувало та безпосередньо переслідуванням особи яка підозрюється в чиненні кримінального правопорушення ( на мене кримінальна справа не заведена ),я ж не є порушником щоб проти мене виконувати такі дії. Я є інвалідом 3 групи і з великим зусиллям ходжу по світі ,адже з 15 березня ВР прийняла закон що всі громадяни інвалідності звільняються від мобілізації та 20 березня цей закон підписано Президентом України та набрав законної сили. За якою статтею працівники поліції порушили мої права. Наперед вдячний за допомогу.
Тут наголошується ,саме у військовий час ( при введеному військовому стані ) .За якою статтею працівники поліції порушили мої права.
Добрий день! Хлопець, ми є російськими юристами, що стосується законів України, я можу відповісти на Ваше запитання в чаті, послуги в чаті платні
Здравствуйте Александр! Если Вам требуется юридическая услуга изложите ее на русском языке. В таком случае юристы сайта Вам помогут, в соответствии с правилами, определенными на сайте, а также в соответствии с общей нормой гражданского законодательства РФ,
ГК РФ Статья 779. Договор возмездного оказания услуг
Позиции высших судов по ст. 779 ГК РФ >>>
Путеводитель по судебной практике (высшие суды и арбитражные суды округов) по ст. 779 ГК РФ
Развернуть
1. По договору возмездного оказания услуг исполнитель обязуется по заданию заказчика оказать услуги (совершить определенные действия или осуществить определенную деятельность), а заказчик обязуется оплатить эти услуги.