Верховному комиссару ООН по правам человека (УВКПЧ) Мишель Бачелет Petitions and Inquiries Section Human Rights Committee Office of the High
Верховному комиссару ООН по правам человека (УВКПЧ) Мишель Бачелет
Petitions and Inquiries Section Human Rights Committee Office of the High Commissioner for Human Rights United Nations Office at Geneva
8-14 Avenue de la Paix, 1211 Geneve 10, Switzerland
email: ohchr-petitions@un.org
ИНДЕКС НАДО ПИСАТЬ?
, Владимир, г. Москва