Розкажіть будь ласка, на підставі цього договору, тепер треба розблокувати квартиру, а далі, що є підставою

Добрий вечір. Проконсультуйте будь ласка. У 2008 році чоловік оформив на мою дочку договір довічного утримання. 02.02.2022 року він помер. Ми з дочкою 01.03.2022 року опинилися в Німеччині. Дочка не могла приїхати через бомбардування. Тепер зважилася. Розкажіть будь ласка, на підставі цього договору, тепер треба розблокувати квартиру, а далі, що є підставою, тобто підтвердженням, що моя донька є власницею квартири, чи може бути цей договір довічного утримування. Дякую. З Повагою Тетяна Наумівна.

, Tatiana Fedorova, г. Москва
Владимир Красников
Юрист, г. Воронеж

Здравствуйте, Tatiana Fedorova!

Задайте, пожалуйста, вопрос на русском языке.

Если у вас есть правовой вопрос, можете его задать, также вы можете обратиться к любому юристу за персональной консультацией или заказать составление необходимого правового документа, на вкладке Наши юристы вы можете выбрать юриста из вашего города и обратиться к нему в чат.

Tatiana Fedorova
Клиент, г. Москва
Добрый день! Проконсультируйте пожалуйста. Супруг оформил на мою дочь договор пожизненного содержания. В феврале 2022 года он умер. Нам надо обратиться к нотариусу, чтобы разблокировать квартиру. После разблокировки нам нужен документ, подтверждающий право собственности на эту квартиру моей дочери. Спасибо, с Уважением Татьяна.