Саламатсызбы мен замат кж дан займ алгам 20000 мин 2023 7-октябрь айында ноябрь айында толомум бар эле ден
Саламатсызбы мен замат кж дан займ алгам
20000 мин 2023 7-октябрь айында ноябрь айында толомум бар эле ден соолугума байланыштуу 1 айга узартып 4800 сом толоп тургам кийинки айда Мен туберкулез болуп ооруп калып декабрь айында продление кылып узартып тургам
Иштей ооруп больницада жатып калганыма байланыштуу толом аткара албай жатам юристерге кайрылабыз деп жатышат эмне кылсам болот
, Айзирек, г. Москва