Смогу ли я обратиться с жалобой на учителя?
Україна. Я болів 2 тижні, у мене даже справка є, і ось я прийшов в школу ( я в 9 класі) і мені учитель говорить що сідай зараз будеш писати контрольну. Мене довгий період не було, я робив тільки ДЗ (на 6-9) балів. І що получилось, я написав К/Р на 2 бали (12 система). Прийшов до дому злий, чи мав право учитель давать контрольну якщо мене не було, і є справка????