Доброго вечора в мене таке питання Я подала заяву на закордонний
Доброго вечора ,в мене таке питання. Я подала заяву на закордонний паспорт ще до війни та оплатила і сфотографувалась .Так як вони припинили свою роботу ,я не можу забрати його .Але я хочу їхати закордон на роботу зараз і не як біженець а працевлаштуватися .Чи можу я подати на паспорт закордоном зараз?
, Диана,