Розподіл майна після смерті.Чи може претендувати на частину спатку не рідний син.Який жив з ними від 7 років, зараз йому 25 проживає там і до цього часу, але знаходиться закордоном
Розподіл майна після смерті.Чи може претендувати на частину спатку не рідний син .Який жив з ними від 7 років ,зараз йому 25 проживає там і до цього часу ,але знаходиться закордоном . Але там він не прописаний
, Юля, г. Москва