Видеоконференц (масалан, зоом, телеграм) орқали ҳам онлайн мурожаат қабул қилиш тартибини сайтга жойлатириш керак алоиҳда бўлим қилиб
Видеоконференц (масалан, зоом, телеграм) орқали ҳам онлайн мурожаат қабул қилиш тартибини сайтга жойлатириш керак алоиҳда бўлим қилиб. Қандай мурожаат қолдириши тепадаги телефон орқали мурожаат қилишдек бир хил бўлади. Фақат номи видео алоқа орақли мурожаат қабул қилиш деб номланади.
, Мухриддин, г. Москва